Termin korekty

Termin wykonania korekty pracy

Czas wykonania korekty pracy zależy od:

  • tematu poprawianej pracy (jeżeli temat pracy jest bliski korektorowi, to poprawi on pracę szybko. Jeżeli praca dotyczy nieznanych mu dziedzin, jest zmuszony wcześniej przygotować się do pracy, co wymaga dodatkowego czasu),
  • zakresu poprawy (ilości niezbędnych poprawek, objętości pracy itd.),
  • sezonu (są okresy, w których napływa bardzo wiele zleceń),
  • terminu, w którym chcą Państwo otrzymać poprawioną pracę,
  • okresu w roku kalendarzowym (wykonanie poprawy potrwa dłużej, jeśli pracę przyślecie Państwo np. dzień przed ustawowym świętem).

Warto pamiętać, że złym rozwiązaniem jest wysyłanie pracy „na  ostatnią chwilę” – im więcej czasu pozostawią mi Państwo do dyspozycji, tym lepiej. Może bowiem dojść do sytuacji, gdy wykonanie zlecenia w terminie, na jakim Państwu zależy nie będzie możliwe z powodu dużej liczby klientów w danym okresie czy przyczyn losowych. Warto mieć też na uwadze fakt, że cena korekty w trybie przyśpieszonym jest wyższa. Dlatego, jeżeli rozważają Państwo skorzystanie z usług mojej  firmy, o cenę i termin realizacji zlecenia warto zapytać już teraz. Umożliwi to precyzyjne określenie terminów i uniknięcie niepotrzebnego  stresu, a co więcej pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy.

Cena korekty pracy magisterskiej czy licencjackiej w trybie przyśpieszonym jest wyższa!

Po wysłaniu Państwu wyceny oczekuję  na decyzję, czy cena oraz warunki poprawy są dla Państwa odpowiednie. Jeśli przystaną na nie państwo,  rozpoczynam pracę bezpośrednio po wpłaceniu  zaliczki. W przypadku, gdy ustaliłam z klientem  określony czas realizacji zlecenia (np. dwa tygodnie), to jest on liczony od chwili zaksięgowania wpłaty.

PRZYKŁADOWY PRZEBIEG NAJPROSTSZEGO PROCESU KOREKTY PRACY MAGISTERSKIEJ:

1 kwietnia – otrzymuję od Państwa maila z zapytaniem o cenę oraz materiały niezbędne do wykonania wyceny.

2 kwietnia – odsyłam wycenioną pracę i określam termin (np.2 tygodnie), po czym czekam na informację zwrotną od Państwa. W przypadku, gdy akceptują Państwo warunki ustalany jest termin wpłaty zaliczki.

3 kwietnia – wpłata została zaksięgowana, rozpoczynam korektę nadesłanej pracy.

3-17 kwietnia – jeśli określiliśmy, że termin wykonania korekty ma wynosić 2 tygodnie, to w ciągu 14 dni pracuję nad Państwa zleceniem. Po skończeniu korekty, wysyłam maila z poprawioną pracą w formacie pdf. Państwo analizują wówczas naniesione  poprawki i decydują, czy spełniłam ich oczekiwania. Jeśli moja usługa nie budzi zastrzeżeń, wpłacają Państwo resztę kwoty. Natomiast w sytuacji, gdy poziom korekty Państwa nie satysfakcjonuje, mają Państwo prawo jej nie przyjąć, bez ponoszenia żadnych kosztów (wówczas nie otrzymają Państwo poprawionej wersji pracy w formie pliku tekstowego) lub poprosić o edycję określonych elementów.

18 kwietnia – po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam Państwu poprawioną pracę w formacie odt, doc lub docx (w zależności od tego, jaki format miała nadesłana praca).

Zapraszam do kontaktu!

 

 

Czytaj również:

No related posts.

Edit